Kiremit Çatı Kaplama

Kiremit çatı kaplama

Kiremit çatı kaplama, İstanbul’daki çatılara baktığınız zaman genel olarak bütün çatılarda kiremit çatı mevcuttur. Kiremit eskiye dayalı bir uygulamadır. Kiremit çatılar, üzerinde yürüyüp kırmadığın sürece uzun yıllar sizlere sorun vermez ve yaz aylarında evinizde bunalmazsınız. Kiremit Çatı kaplama sistemleri

Yeni çatılar aslında izolasyon türü uygulamalar yapılmakta ama bizler estetik olarak villa yazlık binalarda kiremit çatıyı önermekteyiz. Kiremit çatı kaplama, sayesinde çatınız problemlerle karşılaşmazsınız ve kiremit altı izolasyon uygulaması da yaparsanız daha sağlıklı ve uzun ömürlü bir yapısı oluşur. Kiremit, bilindik üzere topraktan yapılan bir malzemedir. Tamamen doğayla birleşen bir malzemedir. Kiremit çatı modelleri o kadar fazla ki inanın karar verme konusunda hangisini yaptırayım gibi kafanızda soru işaretleri oluşmaktadır. Granada kiremit modeli mesela en çok tutulan ve tercih edilen kiremit çatı kaplama malzemedir. Alaturka kiremit, bu kiremitte villa tarzı yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Akdeniz kiremit ( Düz Model Kiremit ) kırsal kesimlerde daha çok tercih edilen bir kiremittir. Bizler kiremit çatı kaplama, yapılmadan önce kiremit altı su yalıtım uygulaması ardından kiremit çatı kaplama işlemi yapmaktayız.  

Kiremit çatı kaplama, işlemleri en çok villa gibi yazlık binalarda daha çok tercih edilmektedir. Kiremit çatı kaplama işlemi ise çatı kaplama olarak en sağlıklı çatı yapımı, uygulamasıdır. Kiremit çatılar, sayesinde işin süresi kısa sürer ve çatı kaplama işlemi seri ve kolaydır. Kiremit çatı m2 birim fiyatı, konusunda bizler kaliteli hizmet anlayışı ve profesyol çatı işleri uygulanmaktadır.

otc amoxicillin for sale online

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı