Ahşap çatı yapımı, ile ilgili olarak bilindik üzere veya yazımızın başlığından da açık ve net belli olduğu gibi ahşaptan bir çatı uygulaması yapılmaktadır. Ahşap çatı sistemleri günümüzde birçok çatılarda mevcut olan bir uygulamadır. Ahşap çatı kaplama, ahşap çatı firmaları, ahşap çatı konstrüksiyon olarak da bilinmektedir. Ahşap çatı malzemeleri, ahşap çatı modelleri, hakkında bizlerden bilgi ve detaylar öğrenebilirsiniz. Ahşap çatı firmaları, bünyesinde 1 sınıf çam kereste malzemesi uygulanmaktadır. Sebebi çabuk çürümez ve eğilme bükülme ihtimali çok çok azdır. Bizler firma olarak İstanbul’da yapmış olduğumuz çatılarda 10 yıl garanti vermiş olup şuana kadar hiçbir problem çıkmamıştır.

Ahşap çatı fiyatları

Günümüzün en klasik sorusu ahşap çatı fiyatları ne kadar? Kaç para? Gibi sorular aklınızda geldiğinde bizler bu konu sizlere yardımcı olmak adına hizmetler sunmaktayız. Ahşap çatı yapılacak olan çatınızın gelinip çatıda genel çaplı bir ölçü alındıktan sonra hesaplama yapılmadan önce biler müşterilerimize yapılacak çatı hakkında detay ve projeden bahsetmekteyiz. Ahşap çatı fiyatları, konusunda demek istediğimiz konu bu malzemenin kalitesi ve yapılacak olan çatının üzerine konulacak olan çatı kaplama, malzemesinin hangi model veya hangi tipte malzeme olduğu, çatı maliyeti için bizi arayın yardımcı olalım.

tavor lorazepam rezeptfrei kaufen

Ahşap çatı kaplama

Ahşap çatı, çatınızın iskeleti kurulmadan önce bir plan yapılır o plan üzerine çatınız kurulur ve ardından yapılan çatı iskeleti üzerine hangi çatı kaplama, malzemesi konulacak ise ona göre fiyatlandırma çıkartılmaktadır. Ahşap çatı konstrüksiyon, sistemi bittikten sonra üzerine kiremit çatı kaplama, şıngıl çatı kaplama, membran çatı kaplama, onduline çatı kaplama, sandviç panel kaplama gibi malzemeler ile çatınızın kaplama işlemi yapılmaktadır. Osb kaplama, genel olarak yeni çatı yapımı, uygulamasında konulmaktadır. İzolasyon uygulamaları yapılırken genelde bizler firma olarak osb çatı kaplama, işlemi yapmaktayız.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı