Çatı aktarma, zamanın en uygun çatı devir işleminin yapıldığı bir uygulama çatı aktarma, maliyeti az ve çatının yenilenmesi ile çatıya can veren bir uygulamadır. Çatı aktarma, konusunda şunları rahatça söylemeliyim çatınızda kiremitlerin yeni olması ve çatınızın tekrar yeni kiremit ile değiştirilmesi bazen mantıksız gelir çünkü kiremit çatılar aktarım işlemi görebilir rahat ve uygundur. Bizlerde bu yüzden çatı aktarma, kelimesini kullanmaktayız. Yeni bir çatı uygulaması ve çatı yapımı yapmak saçma olur çatınız hala iyi ise biraz bakıma ihtiyaç duyuluyorsa en güzeli çatı aktarma işlemi yapılmasıdır.

Çatı aktarma işlemi sadece çatınızdaki eskiyen malzemelerin tekrardan yenilenerek çatınıza konulması ve çatı aktarma denilen uygulamanın yerine getirmek olmamız ile çatınız sizi uzun yıllar idare edecek konuma getirmekteyiz. Çatı aktarma, konusunda çatınızın çatı olukları eski ise yenilenmesi veya kırık olanlarının silikon yardımı ile tekrar yapıştırılması, gizli dere ise iç kısmına izolasyon uygulamasının yapılması, baca kenarları izolasyon uygulaması yapılması, kırık çürük kiremit veya çatı döşemesinin yenilenmesi ardından kiremit altı izolasyon uygulamasının yapılarak çatınız teslim hale getirmekteyiz.

Çatı aktarma izolasyon, işlemi veya kiremit çatı aktarma, uygulaması maliyeti veya fiyatları konusunda şunları iyi bilmeniz gerekmektedir. Kiremit çatı aktarma işlemi kullanılacak olan malzeme ve hasar gören noktalarda yenilenecek malzemelerin fiyatları üzerinden işçilikte hesaplanır çatı aktarma fiyatları, size sunulur çatınızda kullanılacak oluk veya izolasyon, kiremit, gibi malzemelerin kullanımı ile çatı fiyatları vermekteyiz.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı