Çatı maliyeti

 Bizler firma olarak her konuda müşterilerimize fiyat veya maliyeti hakkında elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çatı maliyeti, önemli bir konu; sebebi ise çatı yapımı hakkında bizler ücretsiz keşif yaptıktan sonra teklif halinde sizlere sunmaktayız. Çatı maliyeti ise size sunmuş olduğumuz teklif içersinde mevcuttur. Çatı maliyeti, hakkında bilmeniz gereken bizler internet üzerinden sizlere hizmet verdiğimiz için müşterilerimiz bizden m2 birim fiyatı, m2 maliyeti, istemektedir. Bizlerde bu yüzden müşterilerimize detaylı bilgi verememekteyiz. Sebebi ölçüsü her ne olursa olsun bizler yapılacak olan alanda keşif yapmadığımız sürece müşterilerimize çatı maliyeti veya çatı fiyatı verememekteyiz. Mesela eski çatınız sökülüp yeniden aynı sistem ile yapılacak eski çatınız ahşap ve yeni çatınızda ahşap yapılacak yeni malzeme fiyatı ile eski malzeme fiyatı farkı ortaya çıkartılır ve bu şekilde sizlere fiyat verilmektedir. Çelik çatı yapımı, kullanılacak olan profil mi? Ray demir mi? I demir mi? Gibi birçok uygulamalar yapılmaktadır. Çelik çatı, uygulaması tercih edildiğinde ise üzerine kullanılacak olan malzemede çok önemlidir.

modafinil online kaufen ohne rezept

Çatı maliyeti; açıkçası yapılacak olan işin önemi ve yeri kullanılacak olan malzeme ve işçilik hesaplanmaktadır. En önemlisi ise keşif yapılmadan müşterilerimize çatı fiyatları vermemekteyiz. Çatı maliyeti, konusunda taksit imkanları yapılmaktadır.

Ahşap çatı maliyeti, Şıngıl çatı maliyeti, Membran çatı maliyeti, Kiremit çatı maliyeti, Çelik çatı maliyeti vs. çatı konusunda sizlere fiyatlandırma yapılmaktadır.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı