Teras izolasyonu ile zemini koruma adına en iyi su yalıtım uygulamasıdır. Zemin beton zamanla suyu yedikçe betonun hem çürümesine hem de suyu alt tabakaya inmesine sebep olmaktadır. Teras izolasyonu, dememizdeki en büyük amaç zemine su yalıtımı olarak membran izolasyonu, ya da kumlu membran su yalıtımı uygulaması yapılmasıdır. 3 çeşit teras izolasyonu bulunmaktadır. Zemine sürme astarı yapımı ve ardından üzerine kumlu membran veya siyah membran uygulama; ya da çift kat siyah membran ardından dranaj uygulaması çakıl taşı dökümü yapılarak teras izolasyonu yapılabilmektedir. Teras izolasyonu çatısız zemin izolasyonu konusunda bire bir uygulamadır. Teras izolasyonu veya balkon su izolasyonu ikisi de aynı konudan ibarettir.

zopiclon 7.5 mg rezeptfrei kaufen

Teras izolasyonu

Zemin su izolasyonu, birçok noktada uygulanmış ve sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. Sanayi çatılarda zemin uygulaması ön görülmüş ve yapım işlerimiz devamı sürdürülme açısından devam etmekte ve devamında izolasyon veya dıranaj işlemlerimiz ile çatınızda yapılmaktadır. Çatı zemini şap uygulaması ve ardından membran uygulamalarımız yapılmaktadır. Mukaviyeti yüksek bir uygulama ve başınızı asla ağrıtmaz sorunsuz bir izolasyon işlemi uygulanmış olur.

Teras izolasyon fiyatları

Teras izolasyonu fiyatları

Söz konusu izolasyon olunca bizler titizlikle ve profesyonelce iş yapma konusunda müşterilerimize Babadağ çatı, garantisi vermekteyiz. Zemin m2. Olarak hesaplanarak zemine kullanılacak olan malzeme işçilik hesaplanır. Bu sayede fiyatı, ne tutar o şekilde hesaplanır sizlere sunulmaktadır. Çatınız akıtması halinde bizleri arar bu konu hakkında sorunlarınızı iletir bizlerde sorunu çözmek adına olay yerinde incelemelerde bulunularak sorunu çözeriz. Teras izolasyonu, için bizi arayın fiyatları konusunda sizlere yardımcı olaralım.

                                                                      Babadağ Çatı

                                                      Babadağ Çatı